• Regulamin programu lojalnościowego

Mają Państwo możliwość zarejestrowania się na stronie sklepu zababawki.pl, po utworzeniu konta, za każde zakupy na naszej stronie otrzymają Państwo punkty lojalnościowe w ilości równej kwocie wydanej na dany zakup tj, za jedną wydaną złotówkę otrzymują Państwo jednen punkt na Wasze konto lojalnościowe. Ponadto po zrealizowanym zakupie, mają Państwo możliwość pozostawienia komentarza i oceny produktu. Aby pomóc innym w zakupach i w znalezieniu odpowiedniego produktu zachęcamy aby zostawić komentarz opisujący produkt oraz ocenę w trzech kategoriach, jakość, funkcjonalność, cena. Po zostawieniu przez Państwa komentarza związanego z produktem otrzymujecie dodatkowo 15 punktów lojalnościowych oraz dodatkowo po 5 punktów za każdą ocenę pod produktem (razem 15 za ocenę w trzech kategoriach). Wszystkie zebrane punkty są do wglądu po zalogowaniu się na konto, punkty mogą Państwo wymieniać przy kolejnych zakupach na rabaty. Za każde 30 zebranych punktów mogą Państwo uzyskać rabat 1 złotówki przy następnym zakupie, od Was zależy liczba punktów jaką chcą Państwo wydać przy danym zamówieniu. Dodatkowo dla wszystkich zarejestrowanych osób na naszym sklepie będą Państwo objęci specjalnymi promocjami i kodami rabatowymi dostępnymi tylko dla klubowiczów. 

 

Podsumowanie:

  • Przy zakupie produktów otrzymują Państwo jeden punkt za każdą wydaną złotówkę, (np. za zakup na kwotę 120 złotych otrzymają Państwo 120 punktów na konto lojalnościowe)
  • Po udanym zakupie mają Państwo możliwość pozostawienia komentarza pod zakupionym produktem za który dodatkowo dostaniecie 15 punktów na konto lojalnościowe.
  • Po zostawieniu oceny pod zakupionym produktem w trzech kategoriach, jakość, funkcjonalność, cena, otrzymują Państwo 15 punktów po 5 za każdą kategorię oceny.
  • Razem w powyższych przykładach otrzymują Państwo 150 punktów na konto lojalnościowe.
  • Punkty mogą Państwo wymienić na rabat kwotowy przy zakupach, za każde 30 punktów uzyskają Państwo rabat w wysokości jednej złotówki, w związku z powyższym przykładem, po wymianie 150 punktów, otrzymają Państwo 5 złotych rabatu.
  • Sklep zamknięty